Yhteystiedot

Lisää yhteystietosi tähän klikkaamalla salamaikonia, joka ilmestyy tuodessasi hiiren tämän tekstin päälle

Hallitus

Osoite: Mutku ry, PL 171, 00101 Helsinki


Puheenjohtaja
Raakel Jaloniemi
Uudenmaan Ympäristötekniikka Oy
raakel.jaloniemi@uyt.fi


Varapuheenjohtaja
Jussi Kuusola
Espoon kaupunki
jkuusola@kolumbus.fi


Sihteeri ja taloudenhoitaja
Kati Hakala 
Helsingin yliopisto 
info@mutku.fi

Jäsen
Päivi Seppänen 
Golder Associates Oy
paivi_seppanen@golder.fi

Varajäsen
Hanna Lehtinen
Asianajotoimisto 
Attorneys at law Borenius LTD
Hanna.Lehtinen@borenius.com


Jäsen
Sari Hämäläinen 
FCG Suunnittelu ja tekniikka Oy 
sari.hamalainen@fcg.fi

Varajäsen
Eero Kanervo 
Bricatec Oy 
eero.kanervo@bricatec.fi

Jäsen
Anna-Liisa Koskinen
Pöyry Finland Oy
anna-liisa.koskinen@poyry.com

Varajäsen
Sanna Tikkanen
Uudenmaan Ympäristötekniikka Oy
sanna.tikkanen@uyt.fi

Jäsen
Kim Yrjälä
Helsingin yliopisto
kim.yrjala@helsinki.fi

Varajäsen
Ari Simonen
Ramboll Finland Oy
ari.simonen@ramboll.fi