Yhteystiedot

Lisää yhteystietosi tähän klikkaamalla salamaikonia, joka ilmestyy tuodessasi hiiren tämän tekstin päälle

Hallitus

Osoite: Mutku ry, PL 171, 00101 Helsinki


Puheenjohtaja
Raakel Jaloniemi
Lassila&Tikanoja  Oyj
raakel.jaloniemi@lassila-tikanoja.fi


Varapuheenjohtaja
Aura Nousiainen
SYKE 
aura.nousiainen@gmail.com


Sihteeri ja taloudenhoitaja
Janette Leppänen
Helsingin yliopisto 
info( at )mutku.fi

Jäsen
Päivi Seppänen 
Golder Associates Oy
paivi_seppanen@golder.fi

Varajäsen
Hanna Lehtinen
Asianajotoimisto 
Attorneys at law Borenius LTD
Hanna.Lehtinen@borenius.com


Jäsen
Sari Hämäläinen 
Mikkelin kaupunki
sari.m.hamalainen(at)mikkeli.fi
nettisivujen päivittäjä

Varajäsen
Eero Kanervo 
Bricatec Oy 
eero.kanervo@bricatec.fi

Jäsen
Anna-Liisa Koskinen
Pöyry Finland Oy
anna-liisa.koskinen@poyry.com

Varajäsen
Elina Hyttinen
Suomen Eritysjäte Oy
elina.hyttinen@erityisjate.fi

Jäsen
Kim Yrjälä
Helsingin yliopisto
kim.yrjala@helsinki.fi

Varajäsen
Ari Simonen
Ramboll Finland Oy
ari.simonen@ramboll.fi

Jäsen
Outi Pyy
Suomen ympäristökeskus
outi.pyy@ymparisto.fi

Varajäsen
Sanna Riekkinen
Uudenmaan Ympäristötekniikka Oy
sanna.riekkinen@uyt.fi

Jäsen
Jarno Laitinen
Pirkanmaan ELY-keskus
jarno.laitinen@gmail.com

Varajäsen
Marja Tuomela 
OSK Bionautit
marja.tuomela (a) bionautit.fi

Kirjanpitäjä
Sari Kuivanen
Tilipalvelu Saculus Oy
saculus@kuivanen.fi